Nasza Historia

Pod tą marką dopiero zaczynamy ale posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami i w przygotowaniu ich do egzaminów.

“Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.”

Nasze motto

5
DOSKONAŁYCH LOKALIZACJI
12
CERTYFIKOWANYCH NAUCZYCIELI
19
LICZBA GRUP
48
GODZIN ZAJĘĆ

Kim jesteśmy

„Nauka to pokarm dla rozumu” – Lew Tołstoj 

Nasz zespół stanowią nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniem zdolnym i o specyficznych potrzebach kształcenia, którzy z pasją wykonują swój zawód. Potrafią zainteresować ucznia tematem i przekazać mu wiedzę w sposób ciekawy i przystępny. Nasi nauczyciele nie zatracili pasji w nauczaniu młodzieży od wielu lat uczą kolejne roczniki osiągając z nimi ponadprzeciętne wyniki na egzaminach maturalnych jak i gimnazjalnych. Są też wieloletnimi egzaminatorami CKE, co roku oceniają prace innych uczniów i  wiedzą jak należy przygotować się do egzaminu aby dobrze go zdać. 

Naszym największym sukcesem będzie świetny wynik na egzaminie oraz zadowolenie naszych kursantów i ich rodziców

 

Dlaczego to robimy

„Epicentrum wiedzy” – to więcej niż szkoła

Naszą misją jest wyrównywanie szans u uczniów mających różnego rodzaju trudności w nauce, doskonalenie wiadomości i umiejętności, a także rozwijanie zainteresowań u uczniów szczególnie uzdolnionych. Zajęcia prowadzimy wg autorskich programów opracowanych na podstawie standardów CKE z jednoczesnym dostosowaniem ich do indywidualnych możliwości i potrzeb uczniów. Uczymy skutecznie i efektywnie, skupiamy się na kompleksowości powtórzonego materiału oraz na poświęceniu szczególnej uwagi trudnym obszarom 

Nadrzędnym celem kursów jest efektywne przygotowanie do egzaminu w celu osiągnięcia sukcesu aby każdy uczeń mógł kontynuować naukę w wymarzonej szkole